fbpx
סל הקניות ריק

משלוח חינם בקניה מעל 350 ש''ח

בעלת המותג

בעלת המותג

 המותג " מיפרלי "הוקם על ידי מירב ליבוביץ -  ילידת 1972 נשואה ואם לשני בנים.
״ את אהבתי לצמחים ולשמנים הטהורים ינקתי מסבתי שהייתה רוקחת שמנים, צמחים ותבלינים ייחודיים .את מרבית שנות ילדותי ביליתי במחיצתה וספגתי ממנה את האהבה לטבע ולסודות הגלומים בצמחים.
הייתי יושבת שעות לידה ורואה איך מצמח שקטפנו יחד ייצרה אבקות, תמציות ורקיחות מסוגים שונים...
כשהתגלתה למישהו בסביבה בעיה כלשהי , סבתי היתה מיד שולפת תמצית קסמים שפתרה את הבעיה ואף הייתה מציידת אותו בתמצית המשך לבית .
במהלך כל חיי השתמשתי ברכיבים הטבעיים ובטיפולים הסודיים שגילתה לי ואף עזרתי לרבות מחברותיי ולאנשים שהיו סביבי.
משבגרתי בחרתי בתחום שונה ,סיימתי תואר באוניברסיטת בר אילן - במדעי החברה והמשכתי בלימודיי בנושאים רבים ושונים, חינוך, מזכירות רפואית , מחשבים , לימודי שיווק וניהול ועוד...
 אבל הנפש תמיד משכה אותי לתחום היופי והאסתטיקה .. בין לבין יצאתי לקורסים ולימודים גם בתחום היופי ולמדתי מכל הבא ליד ,בניית ציפורניים , פדיקור, עיצוב גבות , איפור , קוסמטיקה ועוד אך ככל  שנכנסתי לתחום - הבנתי עד כמה הדרך הטבעית והבריאה היא הדרך הנכונה לטפח את עצמנו .הכימיקלים שקיימים בתחום תמיד גרמו לי לרתיעה לאור הנזקים הרבים שהביאו איתם .

לאחר הלידות נוצרה לי בעיה רצינית בקרקפת שגרמה לי לנשירה מסיבית עד כמעט קרחות ,ניסיתי את כל הטיפולים הקיימים עד שיום אחד ,כבדרך אגב, החלטתי לנסות את "שמן הקסמים "
שסבתי היתה רוקחת לשיערן של הנשים בילדותי.. ואז זה קרה , ראיתי את הנס קורה לנגד עיניי !!
השיער התחזק, הנשירה הפסיקה ושיער חדש התחיל לצמוח באופן בריא. באותו רגע גמלה בליבי ההחלטה : אני הולכת לעזור לעוד נשים עם סודות הטבע !!
הלכתי ללימודים באופן פרטי אצל "הרבליסט"  בעל שם עולמי ,שילמד אותי את סודות הצמחים והשמנים , כי סבתי לצערי כבר לא הייתה בחיים .
מהרגע הראשון שנכנסתי לבית ייצור השמנים התאהבתי הרגשתי איך הייעוד שלי מתחיל להתממש ...
וכך לאט לאט למדתי את סודות הצמחים - שהם בעצם סודותיו של הרמב״ם והינם הדרך בה סבתי רקחה את השמנים והתמציות שלה .
נפתח בפניי עולם אדיר של ידע. ואת הידע הזה , התחלתי ליישם על עצמי ועל כל חברותיי .ניסיתי שמן שמן , צמח צמח וכשהבנתי וראיתי מה הוא עושה עבורינו התחלתי לנסות תרכובות ייחודיות .
העור התחיל לזהור וסימני הגיל החלו להעלם לאט לאט. גם את התזונה שלי שיניתי במקביל וידעתי בליבי שזהו הזמן לעשות מעשה ולהקים " ליין מוצרים על טהרת הרכיבים הטבעיים "
במסעי הגעתי לבעלת מפעל שכל ייצור מוצריה הוא אך ורק על טהרת הרכיבים הטבעיים.
המסע של "מיפרלי"  צבר תאוצה. ימים ולילות של לימוד, של חקירת הנושא פגישות עם הרבליסטים, נטורופתים, כימאים ורוקחים הביאו לכמות מידע מדהימה מגובה במחקרים וניסויים .
ואז זה פשוט פרץ החוצה !! את המוצר הראשון שיצרתי קראתי על שם סבתי " עטרסה" - "עטרה ,(צמח הגרניום בעברית)
״שמן עטרה״ - תמצית שמנים עוצמתית לחיזוק השיער. מרגע זה ,מיפרלי הפך למותג קוסמטי טבעי המביא עמו את הבשורה של קוסמטיקה טבעית ונקייה מכימיקלים. 
- המודעות ההולכת וגוברת של אנשים לטיפוח טבעי המתרחק מכימיקלים תרמה לשגשוג המותג ולהתפתחותו והביקוש הלך וגבר מיום ליום.
בד בבד עם ייצור המוצרים גבר בי הצורך להגיע למצויינות ולפסגת הטיפוח והתחלתי במסע חדש של גילוי החומרים הפעילים והמרוכזים ביותר שקיימים בעולם אשר ביכולתם לבצע שינויי מהותי בעור שלנו.
חקרתי יחד עם אנשי המקצוע הטובים בתחום , מהי הכמות המקסימלית שניתן להכניס בכל מוצר ? ומהו השילוב המדוייק להביא למיצוי יכולת הרכיב לבצע תהליכי שיקום ותיקון בעור.
כיום- במיפרלי קיים מבחר גדול במיוחד של מוצרים טבעיים ופעילים במיוחד , המכילים את המקסימום של הרכיבים הפעילים שישנם המוצרים במיפרלי הינם מהאיכותיים, הפעילים והמרוכזים ביותר שקיימים ברמה בינלאומית. אנחנו בוחרים ברכיבים האיכותיים ביותר ומייצרים את המוצרים באופן הטהור ביותר כמובן תוך שימת דגש על רכיבים טבעיים בלבד והתרחקות מוחלטת מכימיקלים מזיקים למוצר.

מוצרי מיפרלי נושאים ברשיון משרד הבריאות ובתקן הבינלאומי GMP  והם יום יום מבצעים קסמים עבור נשים וגברים בארץ ובעולם והיד עוד נטויה להמשיך להתקדם, לייצר ולפתח עוד ועוד מוצרים שיתנו תוצאות ויביאו לתועלת בריאותית בנוסף לתועלת הקוסמטית.
הייעוד שלי - הוא להראות שבקוסמטיקה טובה יכולה לעשות שינויי שיש דרך אחרת , טובה טבעית ופעילה ביותר !!
ובנוסף להחזיר את הקוסמטיקה הנשית לנשים, רק אישה מבינה מה רוצה וצריכה אישה אחרת .
המוצרים הינם בייצור כחול לבן , טבעיים, לא נוסו על בעלי חיים ומביאים את כל עושרו של הטבע אליכם הביתה ..
מוזמנים להצטרף למסע ולדרך החיים החדשה הצפויה לכם עם מוצרי מיפרלי האיכותיים ביותר.
באהבה לשרותכם מירב ליבוביץ.