fbpx
סל הקניות ריק

משלוח חינם בקניה מעל 350 ש''ח

יתרונות הקוסמטיקה הטבעית

יתרונות הקוסמטיקה הטבעית

עולם הטיפוח והיופי היום הולך ומתרכז בחומרים טבעיים .
ההבנה שקיימת חשיבות לשמור על בריאות עורינו ומערכות הגוף ורצוי להימנע ככל האפשר מחומרים כימיים, מעובדים ותעשייתיים. עולם צמחי המרפא מוכר משחר ההסטוריה בעוצמתו ובסגולותיו העצומות
והוא מהווה כח פעיל בעולם הקוסמטיקה. כיום ניתן להשיג לא מעט תכשירי קוסמטיקה המבוססים על צמחי מרפא, רכיבים טבעיים ושמנים טהורים על תכונותיהם במטרה לסייע במגוון רחב של מצבים או בעיות.

צמחי המרפא הם צמחים שניתן לעשות שימוש רפואי או קוסמטי במיצוי שלהם . המיצוי יכול להיות שמן העשיר בתכונות מרפאות וביכולותו לסייע לבעיות שונות. מרכיב נפוץ בקוסמטיקה הטבעית יהיה גם של צמחי הרגעה לעור ולא רק פעילות אנטיאייגינג בנוסף ניתן להנות מריחם הקסום של הצמחים לבישום טבעי ולחוויה נפלאה מושלמת וטבעית.
בבחירת מוצר קוסמטי רצוי
1. לוודא שקיים רישיון מטעם משרד הבריאות למוצר ורצוי שישא מספר רמות תקנים בינלאומיים .
2. שאין ניצול משאבים או בעלי חיים ולא מתבצעים ניסויים על בעלי חיים. מוצרי הקוסמטיקה הטבעית מתאימים מאד לשימוש על ידי טבעוניים.
3. חלק מצמחי המרפא מיובאים או עונתיים וייתכן לעיתים מחסור ברכיב מסויים.
4. ייתכן שתכשיר קוסמטי טבעי יכיל במקרים בודדים אחוז מסוים של חומרי כימי במצב שאין דרך אחרת וזה המוצא האחרון , אך בכל מקרה הוא לא יכיל חומרים הידועים כמזיקים בתרכובות ובאחוזים גבוהים המסוגלים לפגיעה במשתמש כגון פראבנים. במיפרלי אנו נמנעים באופן מוחלט ככל שיתאפשר בידינו מחומרים אלו ומשתמשים ברכיבים טבעיים הקיימים היום בשפע בכלל מוצרינו .
5. למרות היעילות הרבה של מוצרי הקוסמטיקה הטבעית ייתכנו מקרים בהם אנשים ייתקלו ביעילות פחותה באופן יחסי לתכשירים המסורתיים והמעובדים. תוצאת הרכיבים הטבעיים לעיתים יכולה לתת תגובה מהירה מאוד או תגובה איטית יותר מרכיב כימי אך ללא ספק העור בכל מקרה תמיד יעדיף לספוג לתוכו רכיב טבעי ותוצאה קוסמטית תהיה משולבת יחד עם תהליך ריפוי עמוק .
6. היעדר אלרגנים ורכיבים מחוללי רגישות בקוסמטיקה הטבעית מביאים לכך שהתכשירים יתאימו לכל משתמש ללא כל בעיה.

בקוסמטיקה הטבעית קיימים יתרונות רבים מאחר שמדובר בעיקר ברקיחה של שמנים ומיצוי צמחי מרפא וניתן להציע רקיחה בהתאמה אישית לכל מטופל או מטופלת. קיימת האפשרות לבחור מוצר המותאם עבורך ולא באופן כוללני המיועד למגוון רחב של משתמשים ובעיות אלא מוצר המותאם לבעיה או לצורך אישי ובכך להעלות את סיכויי ההחלמה ופתרון הבעיה ולשפר פלאים את המראה של העור,
נושא הריח במוצרי הקוסמטיקה הטבעית בהחלט בעל משמעות רבה - הארומה של המוצר תהיה עדינה יותר, שכן מבוססת על בישום טבעי היפואלרגני או בישום מקורי של אותו שמן או צמח טבעי. בנוסף לריח קיימת השפעה מיטיבה עלינו באופן כללי ככל שהריח יהיה טבעי ונקי.
בחירת המוצר בקוסמטיקה הטבעית יהיה כמו בכל שימוש בתכשיר קוסמטי, יש לבחון בחלק נסתר של העור שלא נוצרת תגובה אלרגית, גירוי ואדמומיות. מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי ולקרוא את תכולת המוצר על רכיביו וכמות החומר הפעיל בהם כדי לדעת את המקסימום על התכונות שלהם בכדי לייעל את הטיפול ואת השפעותו החיוביות.
רשימת המרכיבים והבנת המטרה של התכשיר חשוב לשים לב לרשימת הרכיבים של כל תכשיר קוסמטי. כדי לדעת מתי מדובר בכימיקל שרצוי להימנע ממנו או שמדובר דווקא ברכיב או צמח בעל סגולות חיוביות . המודעות הגבוהה של מיצוי חומרי טבעיים בניגוד לחומרים תעשייתיים כימיים מביאה לחדשנות אדירה בתחום . הקוסמטיקה הטבעית היא צורך ממשי כיום עם תוצאות טובות ונראות לעין במטרה להימנע מחומרים לא בריאים ולקבל יתרונות ברורים עם תוצאות נפלאות .
המודעות ההולכת וגוברת לבריאות ואורח חיים בריא הביאה למחקרים ופיתוחים מדהימים בהיקפם המיועדים לשיפור איכות חיינו ומראנו מבלי לצרוך חומרים שעשויים להזיק לנו. קוסמטיקה טבעית מנצלת את סגולות הבריאות של תמציות צמחים , שמנים ורכיבים טבעיים שונים במטרה לייצר מוצרים המטיבים אתנו ומעניקים שיפור ואיכות חיים טובה יותר .. זיהום האוויר, קרני השמש ,מזג האוויר, התקדמות הטכנולוגיה ורמת החיים הלחוצה שלנו יחד עם ההזדקנות הטבעית של העור, משפיעים על המראה שלנו וגורמים לקמטוטים, כתמים ונזקים נוספים. תכשירי הקוסמטיקה הטבעית מיועדים לכל סוגי העור וגם לטיפול במקרים של בעיות עור שונות, כמו אקנה, אקזמות, אלרגיות, רגישויות , מחלות עור , סכרת ועוד .. . תכשירים המהווים חלופה מושלמת לתכשירים הקונבנציונלים.
צמחי המרפא ידועים כבעלי סגולות ריפוי ונמצאים בשימוש בעולם הרפואה עוד מימי הרמב"ם. בזמן שמוצרי הקוסמטיקה הרגילים מכילים חומרים כימיים, לרבות חומרים משמרים, חומרי ריח וצבע, תכשירי הקוסמטיקה הטבעית מתבססים בעיקרם על רכיבים המגיעים מהטבע ומכילים צמחי מרפא בריכוזים גבוהים במיוחד השומרים על חיוניות העור ומראה בריא וקורן.
שילוב צמחי המרפא במוצרי מיפרלי משולבים באופן המותאם לכל סוגי העור או לסוג עור ספציפי עם בעיה עורית ייחודית .
סודה ועוצמתה של הקוסמטיקה הטבעית הוא בכמות החומרים הפעילים הטבעיים בה ,השמנים האתריים, הוויטמינים, המינרלים, החמאות הטבעיות וצמחי המרפא בהם תוך שימת דגש על אופן גידולם ברמה האיכותית ביותר . גם כמות המינונים בהם אנו משתמשים בכל מוצר מביאה ליכולת ריפוי נפלאה לעור.
קוסמטיקה טבעית היא אורח חיים נכון, בריא ומאוזן, רכיביה מספקים לעור שפע יתרונות במטרה לשמרו חיוני, זוהר וקורן, תכשירי הקוסמטיקה הטבעית מתרחקים משימוש, בתמציות מלאכותיות וכימיות קשות . הרכיבים אינם עוברים מניפולציות ומשלבים בתוכם חומרים מזיקים קשים .