Skip to main content

משלוח חינם בקניה מעל 600 ש''ח

לקוחות יקרים אנו שואפים להנגיש שירותינו לכולם , במידה ותתקלו בקושי או מוגבלות נשמח לסייע לכם.  לפרטים נוספים

חומצה היאלורונית, שאלות ותשובות:

  1. תוך כמה זמן רואים תוצאות בשימוש עם המוצר?
- כבר משימוש ראשון העור מקבל מראה קורן , גמיש ועשיר בלחות . בשימוש קבוע פעמיים ביום של תיסוף החומצה לעור במשך ארבעה עד שישה שבועות נראה שינוי מהותי בעור . במהלך תקופה זו העור מבצע תהליכי תיקון ושיקום פעיל פנימי וחיצוני וכמו בכל דבר התמדה מביאה לתוצאות נפלאות .

2.לכמה זמן מחזיקה התוצאה?
- ככל שתתמידי בשימוש ותוספי לעורך את החומצה ההיאלורונית בשילוב הרכיבים הפעילים הקיימים בו האפקט ילך ויתחזק וישמר לאורך זמן רב יותר והעור ישמור על מראה צעיר וחיוני .

3.
באיזה גיל מומלץ להתחיל להשתמש בחומצה היאלורונית?
- הגוף שלנו מתחיל להזדקן כבר בסוף שנות העשרים , כחלק מתהליך ההתבגרות הגוף שלנו מאבד חומצה  יאלורונית וככל שנקדים לתסף אותה לעור בגיל צעיר יותר העור ישמור על רמת לחות עמוקה וימנע קמטים עתידיים .
בתחילת שנות השלושים רצוי לשלב סרום חומצה היאלורונית באופן קבוע לשגרת הטיפוח

4. האם הסרום מתאים גם לעור עדין ורגיש ?
- הסרום מתאים לכל סוגי העור,גם לעור רגיש .המוצר מכיל רכיבים טבעיים היפואלרגני ומתאים לכל גיל ולכל סוג עור. במקרה שהסרום פעיל מדיי עבור העור יש להשתמש בתחילה בכמות קטנה ובהדרגה להעלות את המינון.

5. האם הסרום מתאים לנשים הרות ומניקות?
- המוצר בטוח לשימוש גם לנשים הרות ומניקות.

 6. מה מומלץ לשלב עם הסרום ?
- רצוי למרוח מעליו קרם לחות המכיל רכיבים טבעיים בלבד על מנת לא לפגוע באיכותו ובפעולת החדירה לעור . ניתן למרוח גם סרום ויטמינים טבעי מעליו להעצמת הפעילות ולהענקת הזנה מושלמת לעור. חשוב להניח את הסרום ראשון על העור ולאחר ספיגתו להניח את שאר המוצרים.

7. מותר להתאפר לאחר מריחת המוצר ?
- בהחלט , רק לוודא שהמוצר חדר במלואו לעור לפני הנחת מוצרי האיפור , רצוי מעליו למרוח קרם לחות טבעי לפני תהליך האיפור.

8. מותר למרוח את הסרום על עור עליו הזריקו בוטוקס או חומצה היאלורונית ?
- בהחלט כן , הסרום יעניק טיפול לכלל העור ויביא למראה שלם וכולל לכל הפנים גם
לאזורים בהם לא הוזרקו החומרים . בנוסף הסרום יעצים וישמר את תוצאות ההזרקה לזמן ארוך יותר.

9. האם תיתכן אלרגיה לחומצה היאלורונית?
- מקרים של אלרגיה נדירים ביותר, החומצה היאלורונית הינה רכיב המטפל בסוגי אלרגיות שונים והינו היפואלרגני . כמוהו גם שאר הרכיבים במוצר הינם היפואלרגניים וטבעיים . במקרים נדירים מאוד בהם יהיה גירוי יש להפסיק שימוש ולהתייעץ עם איש מקצוע.

10. האם המוצר מתאים לבעיות עור כגון סבוריאה , אקזמה , אסטמה של העור וכו׳ ?
- החומצה ההיאלרונית נצפתה במחקרים רבים כתומכת בטיפוח בעור הסובל מרגישויות ,פצעים, דלקתיות ועוד .. בזכות יכולתה האדירה לשקם ולחדש את העור והענקת הלחות העמוקה לשכבות העור , העור מקבל תמיכה ושיקום מדהים בטיפוח עם חומצה היאלורונית . החומצה היאלורונית משמשת מנגנון הזנה , הגנה וריפוי טבעי.
והיא חיונית למערכת החיסון ולשמירה על מראה עור צעיר ובריא.

11.  מה יקרה במקרה ואפסיק שימוש במוצר ?
- ברגע בו נעצר תיסוף החומצה היאלורונית לעור או לחילופין ברגע המשמשים במוצר המכיל כמות פחותה ומרוכזת של החומצה היאלורונית העור יאבד את רמת הלחות הגבוהה בה הוא נמצא והמצב יחזור לקדמותו.

12. איך נדע אם הסרום מכיל כמות גבוהה של חומצה היאלורונית ?
- רשימת הרכיבים במוצר קיימת בסדר יורד בכל מוצר ברשימת הרכיבים. ככל שהרכיב הפעיל בעל כמות גדולה יותר כך מופיע בראש הרשימה . חשוב לדעת, ככל שהריכוז גבוה יותר כך גם האפקטיביות שלו גדלה. במיפרלי - הרכיב הראשון המופיע ברשימה הוא חומצה היאלרונית והוא מכיל את הכמות הגבוהה ביותר במוצר .

13.  למה חשוב שלא יהיו רכיבים כימיים מזיקים במוצר ?
- הזנת העור מרכיבים פעילים יכולה לעשות פלאים לעור , אולם שילוב הרכיבים הפעילים עם רכיבים מזיקים כגון , שמנים מינרלים, חומרי שימור חזקים, מתכות, בישום כימי וכו׳
פוגמים באיכות הרכיב הטבעי והפעיל וכמובן פוגעים בעור. בנוסף לכך העור שלנו בעל מנגנון הגנה חכם וברגע שהוא מזהה רכיב כימי מזיק שאינו טבעי  הוא מנסה להילחם בו ומונע את חדירת המוצר לתוכו ככל שמתאפשר לו ובכך המוצר נשאר ברובו בחוץ ואינו חודר.
חשיבות הרכיבים הטבעיים במוצר אל מול הרכיבים הכימיים הינה קריטית הן מבחינה אסתטית  ואף חשוב יותר מבחינה בריאותית!!

14. למה מוצרים עם חומצה היאלורונית יקרים?
- מאחר שחומצה היאלורונית הינה רכיב יקר מאוד יחסית . תהליך ייצורה, המחקרים המגבים את איכותה, יכולת שימורה כמולקולה מוזערת והטכנולוגיה האיכותית בהחדרתה למוצר ובכמות גבוהה במיוחד , ללא התערבות כימית מעלים את רמתה ובכך את המחיר.
כמובן שככל שכמותה תהיה גבוהה יותר במוצר כך יעילותה תתגבר וכך מחירה. במיפרלי אנו משתמשים בחומצה ההיאלרונית האיכותית והבטוחה ביותר בעולם
בשילוב טכניקות ייחודיות ובלעדיות בעלי רמת התקנים הגבוהה ביותר.

15. מה כדאי לי לוודא ברכישת מוצר המכיל חומצה היאלורונית?
1 - . שהמוצר אכן מכיל כמות גבוהה של חומצה היאלרונית ונמצא בין הרכיבים הראשונים
2.- שהמוצר מיוצר ברישיון משרד הבריאות וברמת תקנים גבוהה. שאינו מכיל מים ,שמנים מינרליים, רכיבים וחומרי שימור אגרסיביים.
3.- רצוי שיכיל בנוסף לחומצה היאלורונית רכיבים פעילים נוספים התורמים לשימורו וחדירתו המלאה לעור כגון שמנים טהורים, תמציות צמחים וויטמינים.

16. למה חשוב למרוח קרם לחות טבעי על העור בנוסף לסרום החומצה היאלורונית?
- כשרמת הלחות נמוכה , חומצה היאלורונית יכולה לגרום לשכבות העור העליונות להתהדק ליצור תחושת מתיחות על העור , כדי למנוע זאת יש להוסיף שכבת לחות או סרום הזנה על העור .
בנוסף, מולקולת החומצה היאלורונית סופחת אליה לחות בכמות אדירה ורצוי שתהיה זמינהעבורה על ידי מריחת קרם לחות מעליה שתביא להשלמת הפעילות במלואה . חשוב שקרם הלחות יהיה גם הוא טבעי במלואו על מנת להימנע מחדירת רכיבים כימיים ולא למנוע חדירת הלחות על ידי מנגנון ההגנה הטבעי של העור שמזהה רכיבים כימיים ונלחם למניעת חדירתם .
כשמדובר בסרום טבעי ואיכותי רצוי להשתמש בקרם לחות טבעי ואיכותי גם הוא.

17. האם בגיל 60 ומעלה יש סיכוי לשיפור ?
- בהחלט , החומצה ההיאלורונית מדמה את הנוזל הבין תאי הטבעי שגופנו מייצר ,בגילאים צעירים קיימת כמות גבוה שלו בגופינו ועם הגיל וחילוף החומרים כמותו הולכת ופוחתת, דווקא בגילאים המבוגרים יותר אנו זקוקים לו יותר מתמיד לכן - אם נתסף את החומצה ההיאלורונית לעור בוגר יחד עם עוד רכיבי אנטי אייג'ינג הנמצאים בסרום אל העור הבוגר נוכל לשקם אותו ולהביאו לפעילות תקינה כפי שהיה שהעור היה צעיר יותר

FaLang translation system by Faboba