fbpx
סל הקניות ריק

משלוח חינם בקניה מעל 350 ש''ח

אנטי אייג'ינג טבעי | מיפרלי - קרם אנטי אייג'ינג טבעי מחלב נאקות

ליין מוצרי אנטיאייג׳ינג פעילים ואיכותיים ברמה בינלאומית - חלב נאקות רכיב ייחודי ופעיל במיוחד בקוסמטיקה הטבעית ומכיל שפע רכיבים פעילים עבור עורינו .                                                                              מוצרי טיפוח ואנטיאייגינג המכילים חלב נאקות בריכוז גבוה במיוחד עם 100% רכיבים טבעיים פעילים ובשילוב צמחי מרפא ושמנים טהורים.
בתחילת שנות ה 2000- חל מהפך בתחום חלב הנאקות בזכות תגובות העור לרכיבי המרפא שבו וסגולותיו לטיפול בטונוס העור, בקמטים, בהבהרת העור בדלקות, אקנה,אלרגיות ועוד.
- החלב עשיר בויטמינים ובמינרלים. בריכוז גבוה במיוחד של ויטמין C  ויטמין B6,12,2 במינרלים, פרוטאין ואמוגלובין היכולים לחדש רקמות. באשלגן, מגנזיום , ברזל, אבץ ועוד, עשיר באומגה 3,6 .                                 - מחזק את המערכת החיסונית ומטפל בבעיות רבות. מכיל חומצות אלפא הידרוקסיות, חומצה לקטית (חיידקים חיוביים) ופרוביוטיקה כמו בחלב אם וכן אנטביוטיקה ואינסולין טבעיים בשילוב שפע רכיבים חיוניים,        המייצרים תכונות ריפוי מדהימות ותוצאות יוצאות דופן לעור מתבגר .                                                                                                                                                                                                      פרופסור יגיל מאונ׳ בן גוריון , הוגה המחקר על חלב הנאקות ורקיחת מוצרי קוסמטיקה על בסיס חלב הנאקות ותרם רבות להקמת ליין ייחודי עשיר ומיוחד במינו , בשילוב רכיבים נוספים מן הטבע . בעזרת הכימיה ההומאופטית האורגנית נוצרה מהפיכה גדולה בתחום. המוצרים ללא רכיבים כימיים, נבחנו ונבדקו ונמצאו בעלי תכונות ריפוי מדהימות ותוצאות יוצאות דופן. חלב הנאקה מתאים במיוחד לחולי סכרת ולסובלים מבעיות עור שונות שכן הינו מכיל חלבונים דמויי אינסולין ומולקלות שונות כמו , חלבוני גדילה, אנטיביוטיקה טבעית , חומצות אלפא הידרוקסיות, ועוד שפע מתנות אדירות.

אנטי אייג'ינג טבעי

אנטי אייג'ינג טבעי

בשנים האחרונות קיימים מספר הליכים קוסמטיים מורכבים המסייעים בשמירה על עור פנים צעיר ורענן המבוקש מאוד בקרב נשים רבות המתחילות להתבגר, ורקמת עורן מתחילה להשתנות. אך האם השמירה על עור פנים וגוף צעיר ורענן מחייב השתעבדות כלכלית וכאב בהליכים מורכבים אלו? התשובה היא לא. בחברת מיפרלי- קוסמטיקה מן הטבע, מייצרים שלל מוצרי אנטי אייג'ינג טבעי המופקים ממוצרים טבעיים בלבד ומסייעים בשמירה על עור פנים צעיר ורענן.

אנטי אייג'ינג טבעי - איך זה עובד?

אנטי אייג'ינג טבעי עובד בעיקר כאשר אנו משתמשים במוצרים המכילים ריכוז גבוה של חומרים טבעיים המזינים את העור בלחות וויטמינים כגון וויטמין E, קולוגן ושמנים בונים רקמות. הרכיבים החיוניים ביותר בעבור אנטי אייג'ינג טבעי:

  • קולוגן- קולוגן הוא חלבון המצוי בגופינו ותפקידו להגן ולשמור על רקמות העור. אך עם ההתבגרות וההתקדמות בשנים גוף האדם מאט את קצת הפקתו. אך כיום פותחו אמצעים חדשים להחדרת הקולוגן לעור גופינו המסייע במניעת ההזדקנות.
  • חומצה היאלרונית- המונח חומצה היאלרונית מוכר מאוד בקרב כל המתעניינים בתהליכים מאטי הזדקנות העור ושמירה על עור פנים צעיר ורענן. חומצה זו מצויה ברקמות חיבור העור ותפקידה העיקרי היא להעניק נפח ומראה גמיש לעור. בשנים האחרונות באמצעות ההתפתחות הטכנולוגית נמצאו דרכים שונות להחדיר חומצה זו לעור הגוף ובכך להאט את תהליך הזדקנות העור.
  • ויטמין E- ויטמין E מצוי בשלל רכיבים טבעיים כמו חמאת שיאה, אבוקדו, שמן קוקוס ועוד. וויטמין זה המחדיר לחות לעור עוזר בשמירה על רקמות העור ומגן מפני זיהומים, וכמובן מסייע בהאטת קצב הזדקנות העור.

אנטי אייג'ינג טבעי - יעיל כאשר משתמשים במוצרים איכותיים

על מנת להפיק תוצאות יעילות בעבור תהליך אנטי אייג'ינג טבעי רצוי להשתמש בתכשירים קוסמטיים טבעיים ואיכותיים. חברת מיפרלי- קוסמטיקה מן הטבע, מייצרת מוצרי קוסמטיקה טבעית באיכות גובהה ובעלת ריכוז גבוה של חומרים טבעיים החיוניים להגנה על העור מפני נזקי הזמן.

קרם אנטי אייג'ינג טבעי

קרם אנטי אייג'ינג טבעי

מחפשים קרם אנטי אייג'ינט טבעי? לא יודעים איך לבחור? על מה חשוב להסתכל ומה הם והרכיבים החשובים ביותר? חברת מיפרלי- קוסמטיקה מן הטבע, מייצרת מוצרים קוסמטיים טבעיים באיכות גבוהה ורכזה בעבורכם את כל הדגשים החשובים שיש לדעת כאשר אנו בוחרים קרם אנטי אייג'ינג טבעי.

כל מה שחשוב לבדוק לפני שאנו קונים קרם אנטי אייג'ינג טבעי

העור שלנו זהו האיבר הגדול ביותר בגופינו. יש לו השפעה נכרת על הנראות האסטטית שלנו וכן גם של גילינו. אך מחקרים גילו כי ישנם דרכים לעכב את קצב הזדקנות העור תוך הזנה קבוע של לחות וחומרים חיוניים לעור. לכן לפני שאנו מחפשים קרם אנטי אייג'ינג טבעי שמטרתו להאט את קצב ההזדקנות חשוב לוודא מספר דברים:

  1. ריכוז החומרים- על הקרם להכיל ריכוז גבוה של חומרים טבעיים חיוניים, ישנם חברות קוסמטיקה רבות שמתהדרות בחומרים החיוניים הנמצאים בתמרוק המוצר, אך כאשר בפועל התמרוק מכיל אחוז מאוד נמוך של החומר. חשוב לבדוק כי ישנו אחוז גבוה של ריכוז החומרים החיוניים לעור הגוף. בנוסף מומלץ לחקור אודות החמורים המופיעים על גבי האריזה ויתרונותיהם.
  2. מינרלים וויטמינים- חשוב לבדוק שיש בקרם כמות גדולה מינרלים וויטמינם חיוניים. היעילות של קרם אנטי אייג'ינג טבעי מתקיימת בעיקר כאשר הקרם מכיל כמות גדולה של החומרים אשר מצויים בהם שלל ויטמינים המזינים את העור וחיוניים בעבורו.
  3. איכות- כמו בכל תחום בחיים מוצר איכותי יעייל יותר וטוב יותר. כך גם בתחום הקוסמטיקה הטבעית, חשוב לרכוש מוצר איכותי המכיל המיוצר בהליך ייצור איכותי הכולל ריכוז גבוה של חומרים וויטמינים טבעיים החיוניים לעורנו.

קרם אנטי אייג'ינג טבעי- הדרך הטבעית לעור בריא וצעיר

בזכות שימוש קבוע בקרם אנטי אייג'ינג נתן להזין את העור בלחות, וויטמינים ומינרליים החיוניים לעורנו, ובכך להאט את קצת ההזדקנות של עורנו. חשוב להתחיל בשימוש של מוצרים אלו כבר בתחילת שנות השלושים לחיינו ואף לפני. חברת מיפרלי- קוסמטיקה מן הטבע, מייצרת מוצרים קוסמטיים טבעיים באיכות גבוהה ובעלת ריכוז גבוה של מינרלים וויטמינים החיוניים להאטת קצב הזדקנות העור.

180,00 ₪ ליחידה   קרם לחות לפנים - חלב נאקות, קאמלקסורי 9 מוצרים במלאי
הזמן עכשיו
150,00 ₪ ליחידה   קרם עיניים עשיר -חלב נאקות - קאמלקסורי 10 מוצרים במלאי
הזמן עכשיו
180,00 ₪ ליחידה   קרם לחות אפטרשייב לגבר - קאמלקסורי 4 מוצרים במלאי
הזמן עכשיו
280,00 ₪ ליחידה   קרם אנטיאייג׳ינג פעיל- קאמלקסורי
הזמן עכשיו
תוצאות 1 - 5 מתוך 5